Een 26-jarige man is dinsdag door de politie aangehouden op verdenking van poging tot doodslag nadat hij met zijn auto opzettelijk een andere auto van de weg heeft gedrukt.

Het incident vond maandagmiddag plaats op de Europaweg in Helmond. Volgens de politie reed de man opzettelijk in op een andere auto, waarna de betreffende auto begon te tollen en in de berm belandde. De auto kwam tot stilstand tegen een lantaarnpaal. Eén van de inzittenden raakte daarbij gewond.

Mede dankzij getuigenverklaring kon de politie de verdachte dinsdagochtend aanhouden. De aanleiding voor het incident wordt mogelijk gezocht in de relationele sfeer.


Blijf op de hoogte van het laatste nieuws uit Helmond via Facebook!
Wil je rechtstreeks het laatste nieuws, activiteiten en P2000-meldingen door hulpdiensten uit Helmond ontvangen? Klik hier om ons te volgen op Facebook! Ook kun je ons volgen via Twitter en Instagram.

Max Joling

Over de auteur

Max Joling

30-jarige redacteur die objectieve artikelen schrijft maar ook eens een eigen schrijfsel publiceert met het doel te inspireren of aan te zetten tot nadenken. Die kun je hieronder lezen en tevens beluister je hieronder mijn single 'De Muur (Frikandel).

Eerder gepubliceerd

Meer artikelen uit 112